Domácí administrativa

Domácí administrativa

Na základě vysokého zájmu klientů nabízím službu DOMÁCÍ ADMINISTRATIVA. Tato služba zahrnuje zpracování veškerých domácích dokladů.

Tato služba je určena pro všechny fyzické osoby v ČR. Rozsah služeb je tvořen dle potřeb a požadavků každého klienta. Klient si zvolí intervaly odběru dokladů, má možnost předání dokladů osobně nebo si svoz dokladů zajišťuji sám. Služby jsou poskytovány dodavatelsky na základě mandátní smlouvy. Vaše doklady jsou zpracovávány jen v mé kanceláři. Mé služby jsou naprosto diskrétní, což je samozřejmostí.

Součástí mých služeb je optimalizace a poradenství v oblasti domácí administrativy. Na základě plné moci mé klienty zastupuji při jednáních na úřadech, u mobilních operátorů, na pojišťovnách… apod. Zajišťuji kompletní poradenský servis v oblasti mezd, daní, různých typů financování… apod.

Externě spolupracuji s daňovými poradci, mzdovými poradci, ekonomickými a účetními poradci, právníky, finančními poradci, realitními makléři a mnoha dalšími.

Zde je příklad co tato služba usnadňuje:

• vybrat vhodné doklady, které dát do podnikání

• zařadit doklady mezi majetek nebo zboží, na jaké se vztahuje záruka a následně řešit reklamaci

• mít přehled o tom, kolik provoláte na telefonech, kolik vám měsíčně odešlo z účtu, jaké máte náklady na vozidlo, kolik vás stál roční servis vozidla… aj.

• jaké jste měli předpisy na zálohy za energie a kolik jste ve skutečnosti zaplatili

• zjistit každoročně, zda povinné ručení a havarijní pojištění je pro vás výhodné zrovna u stávající společnosti, zda leasing či úvěr, který si berete u dané společnosti se nedá sehnat laciněji

• zda smlouva, kterou jste uzavřeli, je pro vás výhodná a chcete ji zkonzultovat

• veškeré tyto a mnoho jiných administrativních záležitostí vyřeším za vás.

Kontakty a dokumenty k náhledu

Vaše jméno:

Vaš email:

Telefon:

Zpráva:

Chcete-li zabránit spamu, zadejte prosím odpověď na tuto otázku:

Kolik je 5 + 6 = ?